Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 13. august 2007 #1 Skrevet 13. august 2007 skulle ha kommet for lengs..men har ikke vært så mye på dataen =) står til her inne da??
ikkeakkurattattpåklattfødeklar Skrevet 13. august 2007 #2 Skrevet 13. august 2007 Velkommen hit=) Hvor langt er du på vei da??
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 13. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 13. august 2007 har vel 26 dager igjen ....er i innspurten nå....en du?
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 13. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. august 2007 takker for velkomsten =)
ikkeakkurattattpåklattfødeklar Skrevet 13. august 2007 #5 Skrevet 13. august 2007 Oi, ja da har du jo ikke lenge igjen da.=) Jeg er i uke 32+2 jeg så jeg håper at hun blir litt til.
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 13. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 13. august 2007 jA Da er det bare å knipe igjen formen bra da?
ikkeakkurattattpåklattfødeklar Skrevet 13. august 2007 #7 Skrevet 13. august 2007 Nei, egentlig ikke=( Har siden i går tidlig hatt SKIKKELIGE mensenmurringer og har det enda(!) Snakka med jm om det i dag og hun sa at hvis det ikke ga seg i løpet av morgendagen skulle jeg komme inn for en sjekk. Skal til legen på onsdagen så jeg tror bare jeg venter til da. Prøvde å ta 2 Paracet, men det hjalp ikke. Det er vel det som er det værste nå. Har jo bekkenplager, vonde kynnere. Ja you name it! Uff, det var dagens klaging for meg assa. Du da? Hvordan er formen din??
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 13. august 2007 Forfatter #8 Skrevet 13. august 2007 som å lese om meg det der...vært inn og ut av sykehuset med sammentrekninger , blødninger ja you name it....lov til å klage her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå