nennemor og vesla Skrevet 12. august 2007 #1 Skrevet 12. august 2007 Er du bedre idag? Så hva noen hadde skrevet om svangerskapsforgiftning og sånn, så ble litt bekymret.
Gjest Skrevet 12. august 2007 #2 Skrevet 12. august 2007 Hei! formen er mye bedre i dag, tror det hjalp å få sove skikkelig ut... Hodepinen er borte, hevelsene har gått ned og ikke kvalm lenger. bare litt sliten men det er vel normalt =)
nennemor og vesla Skrevet 12. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2007 Det var bra Ja, sliten er man støtt. Heldigvis har ikke min vidunderlige kjære satt noen høye krav til hva vi skal gjøre idag. Å ligge på sofaen å slappe av er helt greit
nennemor og vesla Skrevet 12. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. august 2007 Off, ja det er tungt å være oss
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå