Gå til innhold

Vondt i hodet i over en uke... ???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva kan det vaere ?

 

Har hatt vondt fremog tilbake i over en uke naa, noen ganger er det saa vondt at jeg nesten ikke vet hvor jeg skal gjoere av meg.

 

Noen tanker ????

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gravid? He he... måtte jo bare spørre, ett par jeg kjenner hadde hodepine gjennom hele svangerskapet..

Skrevet

Jeg har opplevd dette flere ganger. Som oftest har det da vært migrene som har "hengt seg opp". Men en gang viste det seg å være bihulebetennelse i pannehulen. Det var skikkelig vondt, spesielt om jeg bøyde hodet framover. Ville uansett dratt til legen om jeg var deg, i alle fall når det har vart så lenge.

Skrevet

nei, er ikke gravid. Testet for sikkerhetsskyld til og med....

 

Ellers saa tenkte jeg aa ta turen til legen i kveld naar mannen kommer hjem fra jobb. Er litt bedre tilgang paa leger her saa jeg kan gaa naar jeg vil, ikke noe problem aa faa time.

 

Er skikkelig plagsomt og kan jo ikke ha det saann.

 

Ellers saa flytter hodepinen seg rundt i hele hodet, sitter ikke bare paa et sted.

Skrevet

Jeg fikk sterk og plagsom hodepine da jeg plutselig ble laktoseintolerant......så det kan være så mangt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...