Gå til innhold

duracellgirl!!!!!!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

såg innlegget ditt lenger nede..

har natta gjort noe for deg ??

føder du ?????

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det var omtrent det første jeg tenkte på når jeg våknet også, så jeg måtte inn på sjekke! Tror jeg har vært for mye på bim nå *ler*

 

Håper hun har masse vondter og får babyen sin i dag! :-)

Skrevet

Signerer Athina! Hehe! :)

 

Måtte inn på BIM for å sjekke selv..!

Skrevet

Jeg tror hun må være på sykehuset nå for hun har ikke vært kinne en gang og fortalt om ondtene sine yeeeeeaah hehe

 

Er ganske morsomt egentlig å få lov til å være ondskaplfull og ønske noen vondt. Må passe på så jeg ikke tar det med på jobb, og overfører det på sjefen for det er ganske avhengihetsdannede må jeg si *muhahaha* ;-)

Skrevet

..dersom du overfører ønskene dine til sjefen på jobben,

så bare bekrefter du nicket ditt; Athina ONDassis! :P

 

Deilig å ønske andre vondt med verdens beste samvittighet! ;)

 

Regner med at vi hører noe i løpet av dagen, vel..

Har hun ingen sladrevenninne som kan holde oss oppdatert, tro?

Skrevet

Jeg vet ikke om noen, men jeg håper vi får høre noe. Merkelig så nysgjerrig man blir :-)

 

hehe kanskje jeg skal få sjefen til å begynne å kalle meg det, kanskje han blir litt mer ydmyk da! ;-)

Skrevet

Fikk melding fra henne om at de var reist på sykehuset.Har hatt jevne tak i hele natt.Nå venter jeg bare spent på at hun melder å sier at tigergutt er født:)

Skrevet

OIOIOI si at vi alle er så spente på det som skjer at hun var det første vi tenkte på når vi våkna. Vet ikke helt hvor sunt BIM er jeg altså, for jeg kjenner jo ikke henne og jeg er SÅ spent hehe

Skrevet

Skal holde dere oppdatert jeg;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...