dumme mamma Skrevet 11. august 2007 #1 Skrevet 11. august 2007 Fikk 50,- i driks for å ordnet nye hotellrom til gjester som var misfornøyde med utsikten fra rommet sitt. Skal vel egentlig gå i drikskassa eller er den til meg? ÈR ikke vant til å få driks annet enn til hotellet jeg. De kom nå, så det er kun meg de har vært i kontakt med.
♡ Rødhette ♡ Skrevet 11. august 2007 #2 Skrevet 11. august 2007 Jeg jobber på restaurant og her går alt i felles tipskasse uansett om jeg får beskjed om at det er bare til meg..
It's all about me Skrevet 11. august 2007 #3 Skrevet 11. august 2007 Det kommer vel an på hva slags ordning dere har der det. Har dere felleskasse som alle legger i skal det vel dit, hvis ikke er de selvflgelig dine.
dumme mamma Skrevet 11. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 11. august 2007 det er det jeg ikke vet, for vanligvis har jeg bare tatt i mot driks fra kort, dvs. ført pengene over på driks konto
grå :) Skrevet 11. august 2007 #5 Skrevet 11. august 2007 hadde nok tatt den selv jeg og så spurt hva normen er på arbeidsstedet en annen gang
dumme mamma Skrevet 11. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 11. august 2007 hehe det hørtes ut som en lul ide`;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå