Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #1 Skrevet 11. august 2007 Hadde dere sex bare på EL! Altså dagen før eller på selve EL dagen? Eller hadde dere sex i dagene før det igjen også?
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #2 Skrevet 11. august 2007 Aner ikke, vi pulte, jeg ble gravid, det kom en gutt ut. Samme som første gangen vi ble foreldre; vi pulte, jeg ble gravid, ut kom en jente...
så var vi 4 Skrevet 11. august 2007 #3 Skrevet 11. august 2007 ja vi gjorde mye det samme som anonym over her.
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #4 Skrevet 11. august 2007 Vi hadde sex dagen før el, dvs jeg tok en el test som viste at jeg ville få el i løpet av 24 timer. Men jeg vet jo ikke om den 24 timer syklusen hadde staret før jeg tok testen, regner med at du skjønner hva jeg mener
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #5 Skrevet 11. august 2007 hvorfor ikke bare pul og se hva det blir og ikke vær så jævla utakknemlig hvis det kommer " feil" kjønn ???? må si jeg synes det er viktigere at man får et friskt barn enn om det er gutt eller jente
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #6 Skrevet 11. august 2007 Uff da!!!! Noen som ikke liker slike spørmål altså! :-))))
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #7 Skrevet 11. august 2007 Jeg har da ikke sagt at jeg blir skuffet over at det blir et annet kjønn enn det vi prøver på!!! Mange "rare" mennesker inne på disse sidene må en si! Men det finnes jo endel teorier, og ja jeg tror faktisk at det kan gå ann å være med å påvirke kjønnet! Og det er mest for moro skyld! :-)
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #8 Skrevet 11. august 2007 Ifølge UL ble han unnfanget en uke etter da jeg trodde jeg hadde EL. Men det går jo ikke an, så da var det nok på EL det skjedde.
Ranveig R Skrevet 11. august 2007 #9 Skrevet 11. august 2007 Hadde sex annankvar dag gjennom den fruktbare perioden. Blei gut forrige gong, denne gongen ventar vi jente - laga på same måte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå