Gå til innhold

Dere som har vært borti Ketolyse/Keto-stix.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan skal man gjøre dette med keto-stix? Hvor langt opp på skalaen skal man før man brenner av fettlagrene i kroppen?

Hvor bør man være for å gå ned i vekt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det spiller ingen rolle hvor mørkt utslag du får for det sier noe om hvor stor konsentrasjonen er i urinen. Dette kan endre seg etter hvor mye vann du drikker.. Er du i ketose, så er du det.

Skrevet

Så dersom det er utslag bare helt nederst dær det står "spor" så er jeg i ketose? Kommer jeg til å gå ned da?

Skrevet

Litt ved siden av emnet: du bør ikke bruke denne kuren dersom du ammer.

Skrevet

Jeg gjør ikke det heller. Jeg bare har kuttet ut potet, pasta og ris. Slanker meg ikke, og følger ikke ketolyse. Men dersom jeg går naturlig ned i vekt bare av det, så skader det jo ikke. Har noen svangerskapskilo igjen enda. Jeg valgte å rope på ketolysedamer fordi de stortsett vet noe om disse tingene. :-)

Skrevet

Ja det er jo bare bra. Det er jo ikke alle som er klar over det. :-)

 

MEN, ketolysedamer. Er det altså slik at man garantert går ned i vekt, når det er utslap på stix-en? Selv om det er bare minimum med utslag?

Skrevet

nei selv om du er i ketose trenger du ikke å gå ned i vekt, det er noen ting som fører til vektstagnasjon. For lite fett, karboer osv. Står en del om det inne på lavkarbo.no

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...