Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #1 Skrevet 11. august 2007 Kan høres ut som et dumt spørsmål men er egentlig ganske nyskjerrig på dette... Den kan jo ikke sitte inni lovmorhalsen for den er jo lukket. og nedenfor livmorhalsen er jo inni skjeden så da kunne den jo falt ut når som helst, f.eks ved sex... så hvor er den egentlig?
fairy Skrevet 11. august 2007 #2 Skrevet 11. august 2007 Tror faktisk at den sitter inni livmorhalsen, uten at jeg er sikker på det i det hele tatt! Det eneste jeg er sikker på er at min gikk for 20 min siden, ingen tvil! Så nå håper jeg at jeg er av de som føder raskt etter at den er borte! Er 6 dager over i dag..
Anonym bruker Skrevet 11. august 2007 #3 Skrevet 11. august 2007 ojoj, lykke til! noen som vet helt sikkert hvor den sitter? hehe vil komme til bunns i dette her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå