Jeg vil hete anonym!!! Skrevet 10. august 2007 #1 Skrevet 10. august 2007 Keisersnitt-mamma, jeg...så jeg har ikke lært meg disse ordene...hehe
Anonym bruker Skrevet 10. august 2007 #2 Skrevet 10. august 2007 kommer med panna først ikke bak hodet
Gjest Renate&Nydelige Christina Skrevet 10. august 2007 #3 Skrevet 10. august 2007 Jepp datteren min var en liten stjernekikker...ikke rart med tanke på hvor sykt nysjerrig hun er den dag i dag!hehehe...."hva skjer a...tror jeg snur meg jeg" hmmm...hun satt iallefall fast og jeg pressa i evigheter helt til jeg måtte ha vakuum!
Gjest Skrevet 10. august 2007 #4 Skrevet 10. august 2007 Jenta mi var også en stjernekikker og jeg pressa i evigheter jeg og! Men ut kom hun til slutt heldigvis, uten hjelpemidler. Hørte ordene vakuum og tang fra jordmor og barnelegen, og tenkte ikke faen, og da kom hun fort! ) Håper det gikk bra med dere begge!
Gjest Renate&Nydelige Christina Skrevet 11. august 2007 #5 Skrevet 11. august 2007 i know:-) hylte og skrek jeg...ikke f om jeg ville ha legen med vakuum der...hadde allerde 2 JM og en barnepleier som måtte hjelpe meg siden jeg var så utslitt...men etter halvannen time (!) pressing, husker jeg bare at legen sto der med vakuum(da var jeg nesten besvimy av utmattelse)...jeg hylte neeeeei, glem det!! hehe...det va j.... vondt men jeg revnet INGENTING så jeg var heldig:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå