Duracellgirl*prøver* Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 Hva tror dere erfarne damer?? De kommer hvert 10-15 minutt og varer i 3 minutter... de er ikke direkte vonde bare ubehaglige fordi de er såpass harde..begynnt å kjenne litt i ryggen,men tørr ikke tro at det kan vært noe på gang.. Er ikk bare bare å ta en kjapp sjekk på sykehuset heller ettersom vi har 45 minutter dit...
@nne p@ l@nne Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 ÅHHH Duracellgirl nå må du snart få ut den babyen din altså!! He,he neida jeg vet ikke jeg for rier oppleves så ulikt fra person til person. Men jeg hadde nok i hvert fall ventet et par timer for å se hvordan ting utviklet seg. Men lykke til og krysser fingrene for at NÅ skjer det noe!!
temi & keli Skrevet 9. august 2007 #3 Skrevet 9. august 2007 Hvis du vil bidra til fortgang nå, så står du først en halvtime og rugger over en benk eller ei bordplate, også har du sex etterpå ;o) Håper babyen din kommer snart!!
Duracellgirl*prøver* Skrevet 9. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 9. august 2007 hehe... nei rier er det ikke ennå...men innerst i hjerterota håper jeg de kan gå over til rier utover natta da.. Jeg får gå en tur med hunden... kanskje det hjelper... åh... nå kom det en til... spennende... (denne er vond også... skikkelig mensvondt...)
Voyeur Skrevet 9. august 2007 #5 Skrevet 9. august 2007 Mensvondt er ikke vondt når det kommer til rier.. *kniser* Krysser fingrene for deg så du kan få den bebisen din ut!
ei_til_gojente_har_kommet:-) Skrevet 9. august 2007 #6 Skrevet 9. august 2007 huff, ja jeg har det på samme måten, men jeg håper bare det går over... Skal nemlig i bryllup i tr.heim i helga og det er 50 mil å kjøre! er ganske viktig for meg dette bryllupet, siden det er min eneste bror som skal gifte seg:-) så hun får vente til over helga har jeg sagt, men det tar seg opp med kynnere og slimproppen går i massevis i dag! Den har egentlig gått sånn litt etter litt i 3 uker nå, men idag er det maaaasssssse!!!! nei, hun må bare vente sier jeg, sender deg mitt fødestøv så kan jeg kanskje få igjen litt over helga da;-) *******
Gjest Skrevet 9. august 2007 #7 Skrevet 9. august 2007 hvordan går det snuppa???? er det noe på gang``??? åååååååååå håpe håpe
SokkeLaila Skrevet 9. august 2007 #8 Skrevet 9. august 2007 Lykke til, Duracell! Håper vi åpner BIM i morgen tidlig med en kjempegod nyhet på førstesiden! ..nå har du vel ventet lenge nok! Tvi-tvi!
Fabelaktiv Skrevet 9. august 2007 #9 Skrevet 9. august 2007 krysser fingrene.. håper du får barnet på denne kule datoen.. men det skal vel godt gjøres nå - jeg har gitt opp håpet (som ikke var der) for lengst *fødestøv*
tudeluuu Skrevet 9. august 2007 #10 Skrevet 9. august 2007 Det kan være maserier! Jeg hadde det i over 1. døgn før fødselen sist jeg var gravid. Det er bare ubehagelig! Gå en lang tur, ha sex, og legg deg tidlig, for kanskje dette blir en laaang natt ?? =) Lykke til!!
Duracellgirl*prøver* Skrevet 10. august 2007 Forfatter #12 Skrevet 10. august 2007 Nei her har alt roet seg ned...som om jeg trodde noe annet... phø... kommer ikke til å føde jeg... eller jo vet jo jeg blir igangsatt på onsdag men tror ikke på noe før den tid nei.
Gjest Skrevet 10. august 2007 #13 Skrevet 10. august 2007 huff da vennen... men ta det med ro,det er absolutt ikke lenge igjen nå.
Duracellgirl*prøver* Skrevet 10. august 2007 Forfatter #14 Skrevet 10. august 2007 Neida det går da en gang nå.... men hadde passet sinnsykt bra nå i helga i grunn... haha.. men det har jeg gitt beskjed om til tigergutt tidligere også.. men hører han på mamman sin tro??? neida. hehe. Nei drar en tur på Lillehammer å små shopper litt idag tenker jeg... gubben fikk lønning igår... hehe... skal kjøpe tråkketraktor til storebror... som han skal få når lillebror kommer liksom..
Gjest Skrevet 10. august 2007 #15 Skrevet 10. august 2007 så koselig... prøvde å få sambo med på en liten kikkerunde idag jeg også men det gadd han ikke.. men sitte inne på glo på tv gidder han..i fin været...jeg blir kvalm..
Duracellgirl*prøver* Skrevet 10. august 2007 Forfatter #16 Skrevet 10. august 2007 hehe... her er det dritt vær... regner og er grått... mmmm akkurat slikt vær jeg har bestillt til fødselen av tigergutt igrunn... mmmm hahaha ja særlig at det slår inn. Nei bort med nettet en stund nå... zzz snakkes.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå