Gå til innhold

Behovet for søskenvogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi får nr 2 når nr 1 blir 2 år, og OTH-fan som jeg er tenker jeg på å anskaffe søskenvogn. Men hvor stort behov er det egentlig? Noen med samme avstand som har noen erfaringer? Jeg må jo ha muligheten til å gå ut med begge barna, men det er jo ganske mye penger da... Og hvor mye gidder de egentlig å bruke søskenbrettet hvis man velger den løsningen i stedet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det var 2 år og 3 månder mellom våre barn. Hun på 2 år sluttet å sove på dagen i den perioden da lillesøster kom til verden. Og i starten sov den minste inne og hun elste (da behovet kom innimellom) sov ute i vogn. Søskenbrette var tingen her. Den er brukt myyyye.

Skrevet

Sover ikke den største på dagen enda? Jeg tror jeg ville hatt søskenvogn. Bare en trille eller noe. De koster jo ikke så mye.

Skrevet

søsken sete er jo også et alternativ om nr 1 kan sove etter bytur el.l.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...