Gå til innhold

Når går man til legen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når testpinnen viser gravid, hvor lenge venter man med å gå til lege? Går man med det samme? Synes legen min nevnte noe om at jeg skulle komme tilbake når jeg ble gravid (pga blodtrykkstabl) Men er det vanlig å vente flere uker før man bestiller time? Og kan man be om oppfølging av jordmor i tillegg til lege?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg var i uke 6=)

så bare ring å bestill time du, kan jo hende du ikke får time før om en uke eller 2 uansett=)

Skrevet

Jeg ville bestillt time med en gang..Ikke noe som haster, men dersom du går på tbl kan det kanskje være lurt. Lykke til :)

Skrevet

Jeg bestilte time dagen etter jeg fikk pos test...trenger ikke å vente ring å hør når du kan få time du..

greit at legen får greie på det tidlig siden du går på tabletter...

 

Skrevet

Kommer nok til å bestille time den dagen testen er positiv. :) Må nok sjekke blodtrykk ofte, og regulere medisin. Takk for svar! :)

Skrevet

mitt legekontor ville ikke ta meg inn til sjekk eller kontroll før uke 12, var innom tidligere for å få sykmelding, men ikke no gravidprat!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...