Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 En ting jeg ofte har lurt på... Hvorfor svarer dere på innlegg som dere helst vil ha ut av siden, som dere mener er støtende, ikke passer inn osv?? Det gir jo bare mere næring til de som faktisk planter sånne innlegg her bare for å skape krangler og debatt.. Og dette er jo et forum hvor vi snakker om det meste.. Selv om det er en egen debatt for barnevogner, bekkenløsning o.l så legger vi jo innlegg om det her også.. Og andre ting som er helt utenom babytema.. Så da må det vel være rom for alle å legge inn sånne innlegg.. Det er jo bare å overse de som provoserer deg/dere, eller de som man ikke mener passer inn osv... Noen som har et godt svar? hehe.. Har lurt på dette lenge egentlig.. Mange kjefter jo på hverandre for at det blir lagt in innlegg om div, men det eneste man oppnår da er jo at innlegget kommer på toppen av lista jo..
jente08&jente2010<3 Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 hehe..vet du, akkurat det der er virkelig sant altså når jeg svarer på innlegg som provoserer meg, dytter jeg de jo bare opp så flere ser! du har fullstendig rett:) ps: skulle hatt en brødboks Qeen of the road:)
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 9. august 2007 Ja, en brødboks skal vi ordne. Ingen problem. Vet du noen flere som kunne tenkt seg noe?
jente08&jente2010<3 Skrevet 9. august 2007 #4 Skrevet 9. august 2007 var det jeg tenkte jeg skulle sjekke ut:) så kunne vi tatt flere bestillinger i ett:) sender deg en sms iløpet av kvelden:) tenkte jeg ikke skulle skrive det her, men måtte ta det før jeg glemte det igjen:)
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 9. august 2007 Har sendt deg en PM.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 9. august 2007 Var ikke mange som ville svare meg på denne gitt.. hmm..
Heiaar har blitt 2-barnsmor Skrevet 9. august 2007 #7 Skrevet 9. august 2007 Svar skal du få :-) Er heeeelt enig med deg. Skjønner ikke hvorfor man trenger å svare at dette var et dumt innlegg. Lukk det igjen å gå videre :-) Klart det blir gøy å legge inn provoserende innlegg når "alle" lar seg provosere!!!
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 Forfatter #8 Skrevet 9. august 2007 Ja, det gir jo bare masse næring for de som sitter å pønsker ut faenskap (unnskyld ordbruken). Og de gjør det jo kun fordi alle hormonfyllte damer tenner på alle pluggene.. Hehe.. =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå