Gå til innhold

Gi gave til venninne som har funnet ut at hun er gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har dere fått/gitt? Hva synes dere om det? Evt tips til hva? Til mor eller barn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Syns det er koselig jeg

 

Selv fikk jeg cacaobutter krem,navnebok, spebarnsbok, graviditetsbok,mammatopp..... Og spa for gravide, men det er litt dyrt da :) ( det fikk jeg av mannen )

Skrevet

tja si det hehe.. kanskje fortidlig å ta gleden i forskudd sånn sett med åkjøpebabyklær men..hadde det vært meg hadde jeg kjøpten liten ting til babyen:):) det er jo sååå koselig dah..og siden man ikke vet hva det blir kjøpnoe som både gutt og jente kan bruke hun kommer sikkert til å bli kjempeglad:) lykke ttil

Skrevet

takk for svar, begge to;) Tenkte ikke å bruke så veldig mye penger på det, så blir kanskje bare en liten ting som noen søte små sokker, eller en liten body el lue el sånn..men tror nok det blir noe til babyen ja..selvom det er tidlig ja..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...