Anonym bruker Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 Jeg synes personlig at disse "proffe" bildene hos fotograf ofte blir kjedelig og kunstige. Vi har valgt å kjøpe et dyrt og bra speilreflekskamera og tar alle bildene selv, Da får vi situasjonsbilder og personlig preg på de som en fotograf hos eks. Fame aldri får mulighet til. Flere som tenker sånn???
Anonym bruker Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 Tror mange tenker sånn jeg! Vi tar bilder selv i allefall.
askeladda Skrevet 9. august 2007 #3 Skrevet 9. august 2007 Vi tar bilder selv, samboer er passe fotointeressert. Tror det er blitt vanligere å ta bilder selv, ettersom den generelle fotointeressen har økt og folk flest har ganske godt utstyr sammenlignet med f.eks. 10 år siden.
Gjest Skrevet 9. august 2007 #4 Skrevet 9. august 2007 Vi syns det blir for dyrt med fotograf. Tar masse bilder selv - med vårt kjipe, gammeldagse kamers - og det blir så koselige bilder så
Kanutten & småen + Lucia Skrevet 9. august 2007 #5 Skrevet 9. august 2007 Vi har ikke vært hos fotograf. Syns det er forferdelig dyrt... Og jeg vil ikke gå et sted der bildene blir kjedelig og kunstige som du sier. Dessuten så tror jeg det er bedre å gå til fotograf når babyen blir større. Har litt flere muligheter til vinkling ol når den kan gå, stå osv. Så vi har planer om å dra når han blir større. Inntil da tar vi bildene selv og har flere i familien som er flinke å komme med bilder de har tatt.
mayaya Skrevet 9. august 2007 #6 Skrevet 9. august 2007 vi kjører full pakke vi. fotograf og hjemmefoto. enig i at man får mange koselige øyeblikk festet på film selv, men det er artig å ha noen profftatte bilder også :-)
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 9. august 2007 #7 Skrevet 9. august 2007 Vi har ikke vært hos fotograf, men vurdere å gå når snupp fyller ett år. Da kan man varierer litt mer med sitting, ståing gåing etc. slik som kanutten over her sier. Men vi får se. Tar selv masse bilder og har da klart å få noen blinkskudd selv også )
hallohallo- mor til 3 søte små Skrevet 9. august 2007 #8 Skrevet 9. august 2007 Storebror var hos fotograf da han var 1 år, og det samme skal vi gjøre med snuppa. Resten av bildene tar vi selv:)
Anonym bruker Skrevet 9. august 2007 #9 Skrevet 9. august 2007 Her er vi to som har fotografering som hobby, så tar bilder selv. Har det meste av utstyr. Men har litt lyst å ta et 1 års bilde hos fotograf uansett da.
Søtnosmamma Skrevet 9. august 2007 #10 Skrevet 9. august 2007 Vi tenker på samme måte. Mannen er hobbyfotograf og tar ekstremt mye bilder av vesla. Når man tar tusen bilder er det større sjanse for å få noen skikkelige bra bilder enn de få fotografen tar de minuttene man er der.
Arb.ledig husmor Skrevet 9. august 2007 #11 Skrevet 9. august 2007 Vi tar mange bilder selv, men i september skal vi t fotograf å ta 1-års bilder... Det gjorde mamma og pappa m meg, og det er koselige bilder en kan gi familien t jul...
Anonym bruker Skrevet 9. august 2007 #12 Skrevet 9. august 2007 Vi tar også alle selv. Har bra utstyr og er fotointeressert. Vi har kjøpt et pent ensfarget stoff som vi har brukt som bakgrunn på en del bilder for å lage "fotograf-lignende", oppstilte bilder i tillegg til alle vanlige bilder i hverdagen. Det har blitt veldig bra, og det er nok mange som tror vi har være hos fotograf for å ta dem.
**snuskeluska** Skrevet 9. august 2007 #13 Skrevet 9. august 2007 Vi gjør begge deler! Jeg elsker å ta bilder av lillegutt, men vi har også vært hos fotograf og var veldig fornøyd med de bildene!! Men det er jo ikke så ofte man går til fotograf da det koster mye penger.
Gjest Skrevet 9. august 2007 #14 Skrevet 9. august 2007 Vi tar masse bilder selv, og jeg har en fotointeressert søster som tar like fine bilder som hos fotografen. Men tenkte å få tatt noen "proffe" bilder når gutten har blitt litt større, slik at han kan sitte, stå osv..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå