Gjest Skrevet 8. august 2007 #1 Skrevet 8. august 2007 Jippi har nettopp fått vite at denne lanseres i mnd skifte i sverige! så da er den snart i Norge!Og denne skal i hus før nov!!!
Gjest Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 Den ville jeg ikke hatt..Den er sinnsykt tung :/
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 #3 Skrevet 9. august 2007 Folk har jo forskjellige meninger og behov. Smaken er som baken er det noe som heter. Kos deg med den nye vognen din du, og kjøp den om du mener den er den rette ffor deg/dere.
Gjest Skrevet 9. august 2007 #4 Skrevet 9. august 2007 Jeg ville bare gi henne et tips. Mareritt å kjøre den pga tyngden.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. august 2007 #5 Skrevet 9. august 2007 Ja, skjønner det, men kansje hun liker den..
prøvekluten+3små Skrevet 9. august 2007 #6 Skrevet 9. august 2007 SPORTSDELEN er tung ja...men bagdelen er jo bare genial! har denne vogna sjøl
temi & keli Skrevet 9. august 2007 #7 Skrevet 9. august 2007 ...men det er 2007 som ligger ute på nettsida dems, ikke sant? Aner du hvordan det er med forandringer fra forrige modell? Jeg har 2006 etter snuppelure og kommer til å bruke den videre. ELSKET bagdelen.. Så stor, god og romslig! Gleder meg til å bruke den igjen. Husker at fra 2005 til 2006 var det ganske store forandringer; bremsene, sittedelen i sportsvogna, snøring-pynten på trekket, festemekanismen til både bag og sportsvogndel bl.a.. Mens fra 2006 til 2007 så var det jo knapt nok en forandring.. Spent på hva som skjer fra 2007 til 2008...
Gjest Skrevet 9. august 2007 #8 Skrevet 9. august 2007 ja det er jeg også...!! Til uke 18: Det er jo ikke meningen jeg skal bære vognen, den er til å gå tur med. Tyngden bekymrer meg ikke for jeg er sterk!
Alltid Skrevet 9. august 2007 #10 Skrevet 9. august 2007 Det er visstnok ikke store forandringer på 2008 modellen. Det var noen småjusteringer på bremsene (pluss noe annet "småtteri") og en del nye farger. Det opplyste de hvertfall på en butikk i Sverige i sommer. De kommer derimot med en helt ny og dyrere stelleveske. Jeg så bilde og den så flott ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå