♡♂Joakim-05.08.07 HØYGRAVID♂♡ Skrevet 8. august 2007 #1 Skrevet 8. august 2007 På termin 5.august kom verdens skjønneste og perfekte gutt til verden. han veide 4020 g og var 51 cm lang. Fødselen startet 04.30 lørdag og 02.50 natt til søndag var han ute.. Kim var den beste støtten jeg kunne fått og hjalp meg gjennom hver rie og hjalp til på alle mulig måter. Det er den beste opplevelsen jeg noensinne har hatt og alt går som smurt, amming, stell og soving. Nå er vi jkommet hjem til nyvasket og ryddet hus og bare koser oss. Han er så snill og nå skal vi kose bare kose oss.... Ps epidural er guds gave til oss kvinner
SokkeLaila Skrevet 8. august 2007 #4 Skrevet 8. august 2007 Du verden -tenk å sitte igjen med en fødsel som 'den beste opplevelsen jeg noensinne har hatt '! Helt fantastisk å lese! Gratulerer med den perfekte gutten!
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 9. august 2007 #5 Skrevet 9. august 2007 Så bra tima av ham! Gratulerer så mye med Joakim...håper alt fortsetter å gå som smurt!:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå