fricke *med Lone Amalie*^^ Skrevet 8. august 2007 #1 Skrevet 8. august 2007 hvorfor går det ikke ann å trykke på nicket til folk lengere og se på eventuelle profiler?? kunne jo det før, men nå går jo ikke det lengere.. litt kjedelig om man skulle sendt en PM til en eller annen
@nne p@ l@nne Skrevet 8. august 2007 #2 Skrevet 8. august 2007 Jeg tror at den eneste grunnen er at det ikke akkurat er noen data genier som jobber med IT på bim. Synes stadig det er noe rart som skjer jeg. Men uansett sidene er jo gratis og de gjør jo sikkert så godt de kan :-)
Nybakt mamma, nå til 3! Skrevet 8. august 2007 #3 Skrevet 8. august 2007 Du vil skrive ein PM? Eller? Trykk på profilen til vedkommende, og til høgre når du kommer til profilen ligger ein rød setning der står: Send melding. Det er PM!
fricke *med Lone Amalie*^^ Skrevet 9. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 9. august 2007 jeg vet hvordan man sender en PM, har jo gjort det før, men kluet nå er at jeg får ikke besøke profilene, så jeg kommer meg til sende PM'menyen liksom=P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå