Gå til innhold

Hjeeelp!Hvitt eller ivory?Eller begge deler?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har så lyst på ivory kjole,men lurer på om det blir helt feil iom at dukene og bordkortene er hvite og sånn?Skal ikke liksom alt stå i stil?Sliter skikkelig her nå,så jeg hadde blitt veldig happy for innspill;=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei det synes jeg absolutt ikke har noe å si. Jeg har kremfarget kjole og har hvite duker etc.

Skrevet

Men blir det ikke litt mye da...Alt skal gå i rødt,ivory og gull.Men så kommer de hvite innslagene...?

Flere innspill mottas med takk!

Skrevet

Jeg skal ha ivory kjole og kremhvitt, grønt og gull som tema men skal ha hvite duker. Alt annet går i kremhvit. Synes ikke det gjør noe. Hadde kanskje valgt annet enn hvite bordkort!

Skrevet

de er hvite med gullhjerter på.ville du fortsatt ha byttet de ut?

Skrevet

så lenge det bare er kjolen din som er i ivory og ikke noe annet synes jeg du skal ta de de bordkortene. Men har du noe lys eller noe annet pynt som skal være i ivory ville jeg ha byttet de bordkortene.

Skrevet

uff.da får jeg vel ta hvit kjole da.blir enklere da sikkert;(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...