Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #1 Skrevet 7. august 2007 Skal de være over hele kroppen forresten?
Guttemamma til tusen :) Skrevet 7. august 2007 #2 Skrevet 7. august 2007 prikkene her var tydligest i nakken og nedover ryggen! Han hadde de ikke over hele kroppen nei! (tror ikke han hadde de i ansiktet) Utslettet lugna litt på sånn "mønstrete" den kan bli om den er kald, bare med en liiiiiten prikk i midten... skjønner??
Gjest Skrevet 7. august 2007 #3 Skrevet 7. august 2007 Mine gutter har hatt prikker mest på magen, ryggen og i nakken. Små, runde prikker. Ganske lyse i fargen.
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #4 Skrevet 7. august 2007 Da er det nok ikke det snulla har...hun har jo hatt feber, men litt mer langvarig enn symptomene på den 4. barnesykdommen, så jeg utelukka det, men så i dag var hun feberfri og litt rød, men var nok varmeutslett tror jeg. Hadde ikke særlig prikker nemlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå