strikkballen Skrevet 7. august 2007 #1 Skrevet 7. august 2007 Min viltre 4-åring har liksom begynt å bli opptatt av hva som er kult og tøft og sånt:-) Han sitter klistret til skjermen hvis vi har på musikkprogrammer og det dukker opp rap-ere, jo flere, tøffere og hardere, jo bedre. Også har han begynt å snakke i rap selv, ler meg skakk. I går mente han at han og pappa og lille-junior var "gutta boys". Og jeg kunne ikke være med i gutta boys, for jeg var dame. Så fortsatte han (i rap-stil): "og damer og jenter er ikke TØFFE, for de pynter seg med dameveskeogLEPPESTIFT, de liker rosaogKJOLER og de snakker altforlengeiTELEFONEN, jåo!!" Aner ikke hvor han har alt dette fra:-). Underholdende er det ihvertfall! Må jo etterhvert ta en liten oppstramming om likhet mellom damer og menn og gutter og jenter og sånt, men det trenger ikke helt inn ennå:-)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 7. august 2007 #2 Skrevet 7. august 2007 Hehehehe.........sannheten kommer jo fra barn og fulle folk, så da er jo saken grei;-))
dritgrei hei hei! Skrevet 7. august 2007 #3 Skrevet 7. august 2007 ha ha ha ha ha FIN FYR! stilig å snakke sånn ræppesnakk hele tida da!
Gummelillan Skrevet 7. august 2007 #4 Skrevet 7. august 2007 Det er jo en forskjell jo og den ser det ut som han har skjønt ;-)))) Kos deg med gutta boysene dine!
Maud Skrevet 8. august 2007 #6 Skrevet 8. august 2007 Hi hi, han er morsom. God observasjonsevne har han også!
phantomet Skrevet 8. august 2007 #7 Skrevet 8. august 2007 En odentlig artig fyr han sønnen din. Tror jeg liker han veldig godt igrunnen. *smiler* Og så har han jo tatt jentene i livet sitt helt på kornet...eller?
Rusketuska Skrevet 8. august 2007 #8 Skrevet 8. august 2007 hehe så hærlig! ) Ikke gamle før de ser forskjell nei...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå