Gjest Skrevet 7. august 2007 #1 Skrevet 7. august 2007 Skal rydde hjemme og lager diverse mapper. En for sønnen min hvor viktige ting er samlet. Har hittil kommet på: -Fødselsattest -Dåpsattest -Helsekort -Fødselsjournal -Sparekonto Har dere andre ting dere kan komme på?
Gjest Skrevet 7. august 2007 #3 Skrevet 7. august 2007 Gjerne andre mapper jeg også kan lage om husholdningen og økonomi Har: -Lønnslipper -Bank utskrifter andre tips?
Gjest Skrevet 7. august 2007 #4 Skrevet 7. august 2007 Hmm, tror du har fått med alt de 4 første har jeg limt inn i boken hennes jeg da, og konto har vi ikke kommet så langt at vi har åpnet enda (guuud så trege) Så den permen til snuppa mi hadde nok blitt rimelig tom hehe..
Gjest Skrevet 7. august 2007 #6 Skrevet 7. august 2007 Jeg har en "lure ting perm" hvor jeg river ut oppskrifter, tips om ulike ting o.l. den er jeg glad i. jeg leser masse blader og det står jo alltid et eller annet smart i hvert blad,, men når du skal finne tilbake til det så husker man jo aldri hvilket blad det sto i.. Andre viktige permen min er regning permen, men det regner jeg med at de fleste har.. Den har 12 skilleark også legger jeg regningene som er betalt i januar + kontoutskrift for januar inn under skilleark 1 osv..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå