Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #1 Skrevet 7. august 2007 Bare meg og deg her?
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #3 Skrevet 7. august 2007 Smelter i hjel!:-/ Trudde endelig at jeg hadde fått litt orden på døgnrytmen min, men det finnes ikke et sport trøtthet i meg nå, så spørs når jeg får sove...har jeg deg på msn-en min forresten?
Gjest Skrevet 7. august 2007 #4 Skrevet 7. august 2007 Oki.. Jeg sitter våken fortsatt.. Har ventet på lillesøsteren min, sambo har kjørt henne på legevakten, for hun kjørte av veien med scooter tidligere. Hm. Ja, du har jo egentlig det, men jeg hadde en sånn DiB-gruppe.. som jeg klarte å slette he he.. så hvis du gidder da så kan du jo sende adr i PM... he he ;p
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #5 Skrevet 7. august 2007 Har sendt PM nå. Hærligheten...gikk det bra med henne?
Gjest Skrevet 7. august 2007 #6 Skrevet 7. august 2007 Hei igjen. ja det gikk bra med henne. Litt hjernerystelse og forstuet fot og arm, men ellers fin:) Men du, må legge meg nå, har en laaang dag foran meg i morra, så legger deg til på msn i morra! Snakkes
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 7. august 2007 #7 Skrevet 7. august 2007 Så bra at det ikke gikk værre! Har også en lang dag foran meg, så håper jeg får sove snart...snakkes!:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå