Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor kan man ikke spise reker når man ammer? Pga at baby kan få allergi eller magevondt??? Hvis man først spiser reker er det bedre å begrense seg til litt eller kan man spise så mye man vil når man først har begynnt???

 

Blir kjempe glad for raskt svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dersom barnet ikke reagerer så hogg innpå!

 

Reker er riktignok et allergen så det er nok lurt å ikke spise en kilo om dagen;)

Har aldri hørt at de kan få magevondt av det.

Skrevet

Spurte helsesøster om det i dag faktisk. Du kan spise det, men enkelte babyer kan få vondt i magen. Du må prøve deg fram for å vite om det gjelder din baby. Prøv litt forsiktig, ikke spis for mye.

Skrevet

Jeg spiste 6 reker en kveld, og jenta vår fikk vondt i magen av det!

Skrevet

Man kan spise reker,jeg har spist masse reker og lille gutt har ikke reagert på det.Spis og kos deg du.

Skrevet

jeg leste nettopp at det ikke er hold i at det kan gi barnet allergi, men det kan gi annen smak på melken, som barnet kanskje ikke liker. Har selv spist reker og merket ingen endring på ungen min.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...