Gjest Skrevet 6. august 2007 #1 Skrevet 6. august 2007 Eller kjenner noen som vil kjøpe en liten bil? Skal nemlig selge min lille elskede Toyota Corolla, en nusselig 3 dørs grå bil. 98-modell, 1,6 ltr. Den er veldig snill, og passer for noen som nettopp har tatt lappen, eller bomgirer mye. Bruker fint lite med bensin. Tar rundkjøringer i 20 km i timen på 4 gir uten å stoppe og sånt. Den trenger mye kjærlighet, men er snill som et lam og genial å lukeparkere med. Pris: 72 000,- Ligger ute på Finn.no, men jeg husker ikke koden, og gubben sover. Kan prøve å finne den igjen på nett og legge ut senere. Anyone? :-)
*Villekulla* Skrevet 6. august 2007 #2 Skrevet 6. august 2007 Er det denne? http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=10703286&sid=xz1abc0vjfE111900
Gjest Skrevet 6. august 2007 #3 Skrevet 6. august 2007 Jah! Gudbedre, så fint at noen har oversikt her!!! Hahaha, klarer ikke å finne min egen bil på nett engang... Ojoj, er litt sliten i dag ja! Thank you!
*Villekulla* Skrevet 6. august 2007 #4 Skrevet 6. august 2007 Hehe, bare den 98-modellen som kosta 72000 vet du så det var ikke vanskelig å finne den :-) Lykke til med salget!
Gjest Skrevet 7. august 2007 #5 Skrevet 7. august 2007 *dytte* Er litt smådesperat etter å få solgt... :-S
hamsterpia Skrevet 7. august 2007 #6 Skrevet 7. august 2007 Legg bilen ut på autodb.no. Det er gratis og du kan legge inn inntil 6 bilder tror jeg. Det er den mest brukte siden for bilsalg i norge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå