Gjest Lykkeliggift_ Skrevet 6. august 2007 #1 Skrevet 6. august 2007 At det går an å få så vondt bare etter å ha støvsugd og vasket huset (e 27+6 idag)!!. Klarte nesten ikke sove inatt, og sitter nå på jobben og har utrolig vondt i bekkenet. Har ikke hatt så ille før igår altså... Kommer det til å gå over eller blir jeg bare verre nå tro??
Galskapens overhode Skrevet 6. august 2007 #2 Skrevet 6. august 2007 Og heller ikke å gå over gulvet med tørrmopp.. Funker IKKE.. Er bare 12+1 jeg da.. Bare en tur på butikken gjør sitt.. Spent på å begynne i jobb om 1 uke ja.. HAr aldri løpt så mye i en jobb før som etter jeg begynte som lærer.
bobobaby+Lucas og Nathalie Skrevet 6. august 2007 #3 Skrevet 6. august 2007 jeg fikk heldigvis forbud mot å støvsuge av fysioterapauten. det var fint å slenge i bordet med når jeg kom hjem. så nå tar sambo støvsugingen. og når han er på sjøen går mamma over gulvet for meg når hun er på besøk. deilig.
Gjest Lykkeliggift_ Skrevet 6. august 2007 #4 Skrevet 6. august 2007 Hvor får man tak i sånt forbud?? Skulle gjerne gitt et sånt papir til mannen, hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå