Anonym bruker Skrevet 6. august 2007 #1 Skrevet 6. august 2007 Vi har blitt fosterhjem for en baby og lurer på om det er andre her som også har fått fosterbarn under 6 mnd ?
Anonym bruker Skrevet 7. august 2007 #2 Skrevet 7. august 2007 vi fikk! rett over 6 mnd når h*n kom til oss. Er nå to år:)
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #4 Skrevet 27. november 2007 Hvor i landet bor dere? Vi ønsker fosterbarn nr 2, og det kan være små, men her har de ikke behov for det, ventet dere lenge på plassering ? er det noe annet forum som er litt mer aktivt.....???
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #5 Skrevet 27. november 2007 Vi fikk forespørsel 5 mnd etter at Pride kurset var ferdig.
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #6 Skrevet 27. november 2007 hmmmm vi har ett fosterbarn og er klare for nr 2, har tatt kurs og er godkjent av to regioner, men nei.....forsatt på vent. Vi ønsker i alderen 0-4 år. Har stått ledig siden Mars. Er litt små lei av å vente........gikk raskt med barn nr 1. Så er det mulig å spørre hvor i landet du bor ? Øst vest Nord ???
Anonym bruker Skrevet 28. november 2007 #7 Skrevet 28. november 2007 Bor på Vestlandet. Det er til tider litt mere aktivitet inne på Ønske barn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå