Anonym bruker Skrevet 5. august 2007 #1 Skrevet 5. august 2007 Hver gang når jeg skjal ha mensen,får jeg antydning til angst ett par dager...Normalt??
Anonym bruker Skrevet 5. august 2007 #2 Skrevet 5. august 2007 mmmm... samma her.. no dritt egentlig:(
Diva Muffin Skrevet 5. august 2007 #3 Skrevet 5. august 2007 Jeg synes jeg har angst hele tiden etter at jeg ble mor.. men har ikke merket om det blir sterkere ved mensen, skal kjenne etter neste gang
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 5. august 2007 #5 Skrevet 5. august 2007 ja, det har jeg. Ikke så veldig, men det må være noe med hormonene...har det ikke ellers, men alltid rett etter at jeg har blitt mamma:)
Gjest Skrevet 5. august 2007 #6 Skrevet 5. august 2007 Ikke angst men depresjon. Akkurat fått tilbake mensenog de siste dagene før jeg fikk den var det akkurat som om fødselsdepresjonen var tilbake for fullt:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå