flashdancepants Skrevet 5. august 2007 #2 Skrevet 5. august 2007 Hm, vet ikke helt ennå. Når jeg ikke ammer så mye lenger/ i det hele tatt om natta tenker jeg. Evnt. hvis hun skulle begynne å bli var for lyder og dermed ikke klare å sove inne hos oss. Har ikke tenkt på en spesiell alder.
Tom Pupp og Lille Snupp Skrevet 5. august 2007 #3 Skrevet 5. august 2007 Vi flyttet henne når hun var 3 måneder. Jeg nattammet bare første måneden, så det har gått veldig greit for oss alle tre med henne på eget rom. Det begynte å bli trangt for henne i kurven hun lå i de første tre månedene på vårt rom også, så da var det godt å komme over i sprinkelseng. Flyttet lammeskinnet over fra kurv til seng så hun skulle ha noe "kjent" med seg.
Anonym bruker Skrevet 5. august 2007 #4 Skrevet 5. august 2007 Han var vel nesten 3 mnd her. Nattammer fortsatt, men gjør det i stuen uansett. Har babycall og det fungerer fint for oss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå