Gå til innhold

Lukas Milian


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Annonse

Å så koselig ja! Har også en jente, venter ikke flere nå, men vil ha flere i fremtiden! Gøy å diskutere navn! Har navnene klart allerede jeg, he he

 

*lurer på hva jenta di heter nå da, om det passer med Lukas Milian * men skjønner hvis du ikke vil si det* Har ikke så lyst å legge ut navnet av min datter heller så! ;-)

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9998324-lukas-milian/#findComment-9998984
Del på andre sider

Pene spesielle navn, liker at ikke elle heter, når man sitter å tenker på navn, blir man helt forvirret, mange sier til meg at jeg må vente til jeg ser barnet med å finne navn, slik var det med dattera min. For å se om de passer til navnet. Jeg har heldigvis en stund igjen til å tenke:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9998324-lukas-milian/#findComment-9999168
Del på andre sider

Ja man blir forvirret! Det er veldig vanskelig med navn syns jeg!

Det med at man må vente til man ser barnet syns jeg virker litt snålt egentlig, sånn tenkte jeg aldri, når man første har funnet et navn man syns er kjempefint så blir det jo fint på barnet uansett, det er jo bestemt når barnet er i magen! Men alle tenker jo ikke likt;) har bare aldri forstått det helt jeg, at lille babyen ikke passer til navnet;)

 

Hvor gammel er jenta di forresten?? min jente er 2 år gammel, vi kommer til å vente ett år med å prøve på andre=)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9998324-lukas-milian/#findComment-9999245
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...