mucha Skrevet 1. august 2007 #1 Skrevet 1. august 2007 Er det noen som har et forslag til jentenavn som begynner på m? Min samboer og jeg er ikke helt enig....han vil kalle opp jenta vår etter søsteren sin som heter Miriam,men jeg prøver å finne noe som kan ligne litt.Kanskje bare med de to første bokstavene...Mi
Vrimle Skrevet 1. august 2007 #2 Skrevet 1. august 2007 Mina Mia/Mie Mira Miria Mirielle Mirian Mirna Mirela Mitra Minora Milda/Milde Mildrid Milla/Mille Minken Minea Lykke til med navnevalg!
Forskeren Skrevet 1. august 2007 #4 Skrevet 1. august 2007 Mathea heter jenta mi, så synes selvsagt det er fint. Ellers liker jeg Mina, Mia og Mille/a.
Vannmann35 Skrevet 1. august 2007 #5 Skrevet 1. august 2007 Mirja - det er kjempefint og betyr "sterk, vakker" :-) Liker også: Millie Mina Mille
Anonym bruker Skrevet 3. august 2007 #9 Skrevet 3. august 2007 Har ett forslag, ett nydelig navn som minner veldig om Miriam, men samtidig ett helt annet navn! Jeg er klar over at det ikke begynner med "Mi", men det tror jeg ikke gjør noe. Navnet jeg tenkte på er Mariam:) (Uttaler det på samme måte som Miriam, og ikke som Maria med en M til slutt) Hva syns dere?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå