Anonym bruker Skrevet 24. juli 2007 #1 Skrevet 24. juli 2007 Jeg skal kjøpe ny reisetrille og lurer på om noen har erfaringer med Peg Perego Pilko P3 eller Maclaren Techno? Er ute etter en trille som er lett å ta med på reise (fly), har full liggestilling og god komfort for barnet. Noen tips?
Gjest Skrevet 25. juli 2007 #2 Skrevet 25. juli 2007 er ihvertfall fornøyd med vår maclaren trille=) ikke erfaring med peg pergo sin
Sanna5*m gutt og jente* Skrevet 25. juli 2007 #3 Skrevet 25. juli 2007 Har en fra Baby trend, kjøpt på baby shop for 1450. Den har full liggestilling og blir flat sammenlagt (er type paraplytrille) Er veldig fornøyd med den.
mimmizizi Skrevet 26. juli 2007 #4 Skrevet 26. juli 2007 vi liker veldig vår pegperego pliko. den kan du bruke med hardbagen, softbagen og bilstol. se mer www.pegperego.com
LadyLay Skrevet 26. juli 2007 #5 Skrevet 26. juli 2007 Vi kjøpte en Peg Perego Pliko P3 til vesla som nå er 10 mnd. Full liggestilling, god komfort, bra kalesje som også kan brukes som solbeskyttelse (vi hadde også solskjerm i tillegg da, men ikke nødvendig), lett å legge sammen, justerbart håndtak (2 stiller), lett å bære (har håntak), vanntett kalesje, god plass under... Vi har Competto-modellen som også har regntrekk og fotpose inkludert. Kan ikke få skrytet nok av vogna, men føler nok ikke at vi trenger denne når hun blir 2 år neste sommer. Da kommer vi nok til å bruke en enklere og lettere trille når vi reiser på ferie. Noen andre kan da få nyte godt av en pent og lite brukt, kjempefin vogn. Noen kaller denne Rolls Roycen av triller:-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå