Gå til innhold

Røyking!!


Mor til 3:-) 26.02.08

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, er det noen flere her inne som røyker, men har planer om å slutte?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

...hm...ja :(...men det er jommen ikke lett & legge bort den røyken helt...men har vært flink & trappet veldig ned da :)

Skrevet

Godt det ikke bare er meg som sliter litt, jeg har også kuttet ned nokså godt. Jeg bør nok slutte og jeg tror jeg skal klare det, men jeg må bare ha litt tid på meg

 

Skrevet

Jeg har sluttet, så og si helt. Er innbarka røyker, ca 15-20 til dagen. På den ene siden er det veldig vanskelig å slutte, men på den andre siden også ganske lett. Jeg synes det er vanskeligst når jeg er med venner som jeg har vært vant til å røyke sammen med. Heldigvis har flest ikke-røyker-venner:-)

Når jeg kjenner røykesuget, tenker jeg at det går jo VELDIG fort over. Kunsten er å endre tankegangen. Vi har IKKE dårligere livskvalitet fordi vi ikke røyker lenger. Heller ivert imot! Jeg synes det hjelper å tenke på alle fordelene ved å ikke røyke! Se på alle de som røyker - og tenk at du er glad for at du slipper å røyke. Det er faktisk en befrielse på mange måter. Prøv å endre tankene dine - det er her nøkkelen ligger!!

I tillegg har jeg to barn fra før som har fått en røykfri mamma! Bare DET er motivasjon for meg.

Det er ikke vanskelig, det er bare å la være å ta den neste røyken!

;-)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...