Gå til innhold

små deppa :-((


Anbefalte innlegg

Når jeg ble gravid var jeg godt igang med å slanke meg. Jeg var 130 kg og greide og gå ned til 100 kg. Så ble jeg gravid (er selvfølgelig overlykkelig for at vi skal få et barn) Slutta å røyke på dagen. Å nå går vekta bare oppover. Er nå 113 kg!! og jeg er bare i uke 22. Hvordan skal dette ende.. Jeg var så glad når jeg endelig begynte og føle meg fin. Og hadde "bare" 20 kg igjen før jeg var ferdig med og slanke meg..

Jeg er mye plaget i svangerskapett med BL og greier ikke så mye, er redd for og bli like tung som jeg var før jeg begynte og slanke meg, det begynner og nærme seg.. :-(((((

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9800544-sm%C3%A5-deppa/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Snakk med legen din og be om å få snakke med en dietetiker eller noe sånt? Er vektoppgangen din vann eller fordi du spiser usunt? Eller er du langt på vei?? Må se litt på det også:)

Og trim gjerne med svømming... Det er sunt og greit for de med bl.

Lykke til!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9800544-sm%C3%A5-deppa/#findComment-9802922
Del på andre sider

Gjest Ut på tur

Hvordan slanket du deg?

Av egen ståpå vilje? Gikk du kurs?

Dersom du gikk f.eks Grethe Roede kurs så meld deg på ett nytt. da har du noe som holder deg i ørene :)

Dersom du har gjort dette på egen hånd så snakk med lege eller JM forklar at du ikke liker utviklingen. Jeg har også vært plaget av BL og ett passivt svangerskap. De periodene jeg har klart å komme meg ut og gå korte turer i sakte tempo har det hatt STOR innvirkning på vektøkningen. Jeg har hatt en runde på ca 2,5 km jeg har gått. På den har jeg brukt 40-60 minutter og hatt mange pauser underveis (benker å sitte på) de ukene jeg har vært helt passiv har vekta fyki i været.

Min JM sa til meg at jeg skulle holde meg unna godis, sjokolade og drikke med sukker. Og så kunne jeg kose meg med desserten og isen min.

Akkurat nå er det masse gode jordbær, vannmelon og gulerot. Det knasker jeg (alle disse har lite kalorier)

 

lykke til

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9800544-sm%C3%A5-deppa/#findComment-9807390
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...