Anonym bruker Skrevet 10. juli 2007 #2 Skrevet 10. juli 2007 vet om ei så fødte med keisersnitt på lørdag.....og det skal gå fint med dem begge to..
Gjest Ut på tur Skrevet 10. juli 2007 #3 Skrevet 10. juli 2007 Var det ikke ei som fikk tvillinger for en tid tilbake ?
Amsterdam-mamma07 Skrevet 10. juli 2007 #4 Skrevet 10. juli 2007 Jeg fødte en vakker liten datter på Bærum Sykehus den 29.august :-) Hun kom 5 uker før termin (4.august) og veide 2590 gram og var 47 cm lang. Hun kom til verden ved hjelp av keisersnitt, og alt gikk veldig bra, bortsett fra at hun var litt liten og fikk gulsot slik at vi måtte tilbringe en uke ekstra på sykehuset. Dere kan virkelig glede dere jenter! Jeg er verdens lykkeligste menneske for øyeblikket, og koser meg som bare det sammen med den vesle tulla mi! :-D
Amsterdam-mamma07 Skrevet 10. juli 2007 #5 Skrevet 10. juli 2007 Unnskyld, mente selvsagt den 29.juni! :-)
nybebis Skrevet 11. juli 2007 #7 Skrevet 11. juli 2007 Gratulerer så masse!! Jeg har lurt på hvordan det har gått med deg siden vi hadde termin samme dag på samme sykehus. Flott at det går bra )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå