togutter-08og10 Skrevet 8. juli 2007 #1 Skrevet 8. juli 2007 Vi står i prøverørskø på Ullevål, fikk brev i februar og der står det at det er 8 md ventetid. Har ikke hørt noe enda. Hva skjer når vi blir innkalt, hvor lang tid tar det før man kan sette inn befruktet egg. Vet at man må ta hormoner og slik på forhånd, men vet ikke hvor lenge.. Grunnen til at jeg ikke blir gravid er tett eggleder, den andre sprakk i exu i vinter dessverre.
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 9. juli 2007 #2 Skrevet 9. juli 2007 Har dere har samtale?? fra du setter igang med hormoner så tar det ca 1 mnd fra start til innsetting.. Vil ønske deg masse lykke til..
togutter-08og10 Skrevet 9. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 9. juli 2007 Takk for svar.. 1 md var jo ikke å lenge. Nå skal jeg nyte sommeren med min kjære..
74skytte Skrevet 12. juli 2007 #4 Skrevet 12. juli 2007 Vi fikk brev om at sykehuset hadde mottatt søknaden i begynnelsen av mai. I forrige uke fikk vi dato for samtale og undersøkelser (midten av sept). Også regner jeg med at vi er i gang fra da. Jeg synes dere burde hørt noe nå, hvis søknaden ble sendt i februar. Jeg ville tatt en tlf for å høre hvordan dere ligger ann i løypa. Vi tilhører Rikshospitalet forresten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå