Gå til innhold

Hva koster egentlig en OTH UJ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har den ikke på butikkene her hos oss... Jeg har veldig lyst på denne til bebissen i magen. Hva koster den med duo-bagen? I Norge.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke helt, vognen koster vel rundt 6000 kr. Sjekk hos www.storkene.no.

Skrevet

Sportdelen koster rundt 6000 og bagen rundt 2000. tot 8000.

Skrevet

Det billigste (tror jeg) er å importere selv, fra f.eks. pingpong el.l. Det er skrevet mange innlegg tidligere om å importere vogner.

To av mine venninner kjøpte på Storkene, og fikk veldig bra pris der da de var flere som bestilte sammen.

Eller kjøpe pent brukt, jeg greide å snappe et nydelig eksemplar på finn for litt siden:-) Kan omtrent ikke se at den har vært i bruk!

Ellers vet jeg at Lilleprinsen også har OTH, så ikke noen pris, men du kan jo sende en mail og høre.

Skrevet

på babyprofsen i svinesund kjøpte vi vognen (sportsdel og bag) til 7200skr (ca.litt under 7000nkr altså) Du kommer til å bli så fornøyd!;)

Skrevet

Hei

Visst du kan kjøpe 2006 modell tror jeg du kan få den billigere på biteringen.no. Søsteren min kjøpte på babyjungje.nl, billigere der

Skrevet

signerer den over;) Vi kjøpte 2007 modellen på babyprofsen til prisen jeg oppgav. Eneste forskjell på 2007 og 2006 er at 07-mod. har knapper over trekket på baggen (06 har glidlås),fotbrettet er av hardplast (06 er av stål-blir veldig fort stygt derfor er det byttet ut m plast nå) og kalesjen(?) er litt mer stiv nå (datt litt lettere ned på 06) men ingen av disse utbedringene har noenting å si, får du tak i 06 på tilbud så gå for den!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...