Anonym bruker Skrevet 5. juli 2007 #1 Skrevet 5. juli 2007 Synes de fleste har det. Men jeg har ikke det. Noen fler som ikke har det?
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2007 #3 Skrevet 6. juli 2007 Jeg er også 8+4 :-) Godt å høre at det ikke bare er meg som har det slik. Takk for svar!
Beibi82 Skrevet 6. juli 2007 #4 Skrevet 6. juli 2007 Jeg var pittelitt kvalm i går kveld, men ømme bryst kjemmer jeg ikke noe til. Det gjore jeg ikke med datteren min heller! (er bare 6+4)
Marius og mamma'n hans Skrevet 6. juli 2007 #5 Skrevet 6. juli 2007 Eneste jeg merker er at jeg mer trøtt og sliten enn normalt og mensmurringer og stikkinger i magen. Jeg er ca 6/7 uker tror jeg.
Hannah81 Skrevet 7. juli 2007 #6 Skrevet 7. juli 2007 Jeg er 10+0 i dag og har overhodet ikke vært kvalm eller hatt ømme pupper. Har av nysgjerrighet vært og smugtittet på spiren på ultralyd, i tillegg var det fint å få en slik bekreftelse på at jeg virkelig er gravid siden jeg absolutt ikke føler meg gravid ennå
Heidi30 Skrevet 8. juli 2007 #7 Skrevet 8. juli 2007 hm det skal jeg fortelle deg har så ømme bryster at det går ikke an å røre dem, og kvalmen er helt utholdetlig. Brekker meg hver dag og kaster opp på morgenen er så sliten.....er 10 uker på vei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå