januarbaby+maibaby Skrevet 4. juli 2007 #1 Skrevet 4. juli 2007 Noen som har dette? Jeg har hatt dette i hele svangerskapet til nå, men hadde det også i 2 år før jeg ble gravid... legen mener det ikke er noe farlig. Men lurer på om det er flere som har dette?
s4pia Skrevet 5. juli 2007 #2 Skrevet 5. juli 2007 Eg har akkurat det samme. Va på sv kontr på onsdag(3 juli) å fikk beskjed om å følge med det.. Ble det mye så mått eg si fra for da må eg på ultralyd. Bare pass på at du tar det me ro å ikke stress mye
Erisa* Skrevet 5. juli 2007 #3 Skrevet 5. juli 2007 Hvis du har hatt det før du ble gravid, så har det nok lite med svangerskapet å gjøre. Det er nok som legen din sier, helt ufarlig. Men det testes alltid for blod i urin fordi det kan være et tegn på f.eks urinveisinfeksjon eller tull med nyrene. Men for deg som har hatt det lenge, gjelder nok ikke dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå