Gå til innhold

Noen som har tatt tog med hund her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal det til helgen. fikk reservert plass med lov for hund. men vet dere åssen disse plassene er? regner med det er det kjipeste av det kjipe. hehe

Fortsetter under...

Skrevet

Det er helt vanlig plass i en vanlig kupe.

Var helt jævlig tidligere når man måtte sitte i røykekupeen!!

Men ikke noe å grue seg for :)

Skrevet

Jeg tok toget Oslo-Bergen (og retur) med hund, og såvidt jeg husker så fikk vi en helt vanlig plass. Det gikk veldig bra hvertfall:)

Skrevet

Oki, er bergen-oslo. tur retur. lurte kanskje på om vi fikk sitte litt for oss selv eller om man ble plassert midt blant andre passasjerer.

blir spennende. er jo lang togtur. har toget pauser på turen, slik at han kan få ut og tisse? husker ikke hvor lenge man stopper på hvert sted. er evigheter siden jeg tok tog. vet bare det tar 6,5 timer

Skrevet

Vi måtte sitte på "gangen"... eller det var en sittegruppe med tre plasser og ett bord hvor alle hadde hvert sitt dyr. Gikk helt fint det

Skrevet

Hehe, hørtes ikke så kjekt ut å sitte på gang. er jo så lang togtur. men skjønner jo at vi ikke kan sitte blant de andre.

burde fått rimeligere pris hvis man måtte sitte på gangen. hehe

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...