newminime Skrevet 28. juni 2007 #1 Skrevet 28. juni 2007 Hei:) Vi hadde en Sa for 8 uker siden men har fortsatt ikke fått mensen, legen sa det ville ta 3-5 uker... Er det noen som vet om det er vanlig at det tar så LANG tid? Har lyst til å begynne og prøve igjen:)
ls83 Skrevet 29. juni 2007 #2 Skrevet 29. juni 2007 hei. jeg hadde en sa 23 mai. fikk tilbake mensen nå dn 24 juni.. legen sa til meg at det tok ca 4-6 uker før mensen var tilbake,men dette er nok veldig individuelt.. har du tatt en test for å se om du er gravid igjen?
newminime Skrevet 30. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. juni 2007 Hei:) nei har ikke d! Men veldig liten sjanse for d, har vært veldig forsiktig!!
Gjest Skrevet 1. juli 2007 #4 Skrevet 1. juli 2007 Jeg har hatt to MA. Første gangen kom mensen tilbake etter nøyaktig 28 dager, denne siste gangen tok det litt over 8 uker før mensen kom tilbake! Men nå er kroppen i gang, med noe kortere syklus denne gang... Den kommer nok snart- lykke til! Skjønner godt at du er utålmodig!
elisa25 Skrevet 2. juli 2007 #5 Skrevet 2. juli 2007 Hadde Sa 13 juni og har ennå ikke fått mensen,venter jeg også,har lyst til og prøve igjen så fort som mulig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå