-MtG- Skrevet 27. juni 2007 #1 Skrevet 27. juni 2007 Skulle gjerne ha hørt hvordan det går videre med deg og lillebaby så jeg håper du ser dette:)
Labambie Skrevet 27. juni 2007 #2 Skrevet 27. juni 2007 Halla! Her er jeg! Selvsagt er jeg her,sa jo det.. Selvom jeg blir tullete av mindre! Hehehehe! Men du kan legge meg til msn, alltid gøy å snakke med noen som har vært igjennom det samme. Kanskje til og med ta en kaffe ell no en dag? [email protected] Har ferie fra uka av!
-MtG- Skrevet 27. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. juni 2007 Hoho!! Stilig! Fant deg med en gang jo:D Holder egentlig til på dinbaby om dagen jeg da. Er med på kaffe eller noe til uka jeg vettu;) Legger deg til på msn nå.
-MtG- Skrevet 27. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 27. juni 2007 Ja, nå la jeg deg til tror jeg. Du får si ifra om du ikke får meg opp. Jeg skjønte ikke helt det der. Gadd ikke å lese alt som sto så jeg bare trykka:D Tror kanskje jeg fikk det til da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå