Habby Skrevet 25. juni 2007 #1 Skrevet 25. juni 2007 Dette spm er kanskje egnet for de som har vært gravid eller er gravid... Jeg har hørt at hvis man er gravid så kan man ikke trekke inn magen.. hvis man ikke kan trekke inn magen er det et symptom.. Stemmer det eller?
TinkusTankus Skrevet 26. juni 2007 #2 Skrevet 26. juni 2007 Hei du! Jeg er nå 6+1, men jeg kan fortsatt trekke inn magen...det er litt vanskeligere sent på kvelden for da er magen min ganske oppblåst og "stinn", men tror nok sikkert det er vedli8g individuelt... Lykke til:-)
Liten januarspire - nummer 4 Skrevet 1. juli 2007 #3 Skrevet 1. juli 2007 Jeg er 12 + 3 og har problemer med å trekke inn magen . Merker det spesielt i dusjen, at det strekker seg frampå magen når jeg buer ryggen for å få vasket ut shampoo Da merker jeg at det er noe som presser i mot foran
Cindy_jah Skrevet 5. juli 2007 #4 Skrevet 5. juli 2007 Er bare i uke 5 jeg, og jeg er så oppblåst at jeg kan ikke holde inn magen. Og selv om jeg får det til bittelitt så ser du fremdeles at jeg ikke er helt flat, som jeg avr før jeg ble gravid. Ta en test;-) Det er vel det mest postitive for å være helt 100% sikker
Tessa-81 Skrevet 6. juli 2007 #5 Skrevet 6. juli 2007 Jeg er i uke 33 og klarer fint å trekke inn magen. Den blir jo fremdeles en stor bul, men klarer å presse den et stykke inn. Det er der er nok veldig individuelt. Men jeg husker godt de første ukene der magen var stinn og oppblåst om kveldene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå