Chaiemae Skrevet 24. juni 2007 #2 Skrevet 24. juni 2007 Jeg skal ha rød vogn uansett hva jeg får så jeg synes ikke det er teit.
allegodetingertre Skrevet 24. juni 2007 #3 Skrevet 24. juni 2007 Nei, det synes jeg ikke, men ville kanskje ikke hatt rosa til gutt. Tøft med rødt til gutt og du kan jo gjøre den litt mer guttete med blått eller grønt sengetøy eller teppe.
It's all about me Skrevet 24. juni 2007 #5 Skrevet 24. juni 2007 Jeg er kanskje den eneste, men jeg hadde ikke villet ha rød vogn til gutt. Akkurat som jeg villet ha lys eller knall blå til jente.
Lofotjenta og gull nr.5 på tur Skrevet 24. juni 2007 #6 Skrevet 24. juni 2007 Hadde heller ikke villet ha en rød vogn til en gutt. Heldigvis er vi forskjellige. Du får ta den vognen du ønsker....
Gjest Skrevet 24. juni 2007 #7 Skrevet 24. juni 2007 Jeg har hatt rød vogn til småen,og har nå lyseblå til jenta mi så jeg syns ikke det er teit;-) Rødt ksn være tøft til gutt,det.
*RutIetutt* Skrevet 24. juni 2007 #8 Skrevet 24. juni 2007 Nei, hadde vi fått en gutt hadde jeg faktisk ville hatt rød vogn - ville ha en vogn med litt farge på denne gangen:o) Venter jente og har kjøpt rosa Bugaboo:o)
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 24. juni 2007 #9 Skrevet 24. juni 2007 Rødt er tøft det. Jeg kunne godt hatt rød (har hatt det) til min gutt.
ALIICE Skrevet 24. juni 2007 #10 Skrevet 24. juni 2007 Rødt er kjempetøft til gutter! Kjøpte knall rød OTH til min lille=)
Gjest Skrevet 24. juni 2007 #11 Skrevet 24. juni 2007 jeg bryr meg ikke akkurat så hardt om det der jeg! vi har kjøpt ei vogn med rød og grå bag som skal brukes uansett om vi får jente eller gutt=) jeg hadde ikke ville brukt rosa til gutt eller blå til jente, men..
snella snella, aug05 og sept07 Skrevet 24. juni 2007 #12 Skrevet 24. juni 2007 Vi har hatt rød Quinny sportsvogn til gutten vår. Det er fresht og fint. Og det var pappaen som bestemte fargen. Tenk på alle jenter som blir/har blitt trillet i disse kjedelige marineblå brio/simo og andre klassiske vognene da... Herlighet - KJØR PÅ!
minnimommo Skrevet 25. juni 2007 #13 Skrevet 25. juni 2007 nå har vi ikke rød vog til gutten vår, men kunne uten problem valgt det, bruker ellers ganske mye røde klær til jr, og syne bare det er fresht-ut i forhold til de "vanlige" gutte fargene!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå