Gå til innhold

Når lar dere babyen begynne å sitte litt i stol? ( 5 minutter liksom..)


Anbefalte innlegg

Skrevet

venninna mi fikk beskjed om at kunne begynne med det når poden var ca 5 mnd.. men ikke lenge om gangen da! 10 minutter kanskje. i sånn babystol.

Litt usikker på hva jeg syns selv.. derfor ville høre med dere.. Min er 5,5 mnd.. prøvde her om dagen i 5 minutter kanskje.. ( støttet opp med dyne) ( han er også veldig "sterk" i kroppen..) Han likte å sitte litt sånn.. men ble fort sliten da..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis han er 5,5 mnd. og sitter ikke selv og må støttes opp med dyne så er han nok ikke veldig sterk i kroppen!

 

Som du sier så ble han sliten og da sier han vel i fra når det er nok.

Skrevet

Jeg vil tro at de fleste babyer godt kan sitte litt i stol når de er 5mnd. Nikolai satt første gang i høystol på restaurant da han var 3,5 mnd. og likte seg godt. Men han satt ikke lenge, 10 min. eller noe sånt. Da han var like gammel som din lot jeg han sitte lenge i høystol siden han satt alene på gulvet allerede da. Jeg vet ikke hvordan det er med gutten din men du merker sikkert på han hvis han ikke har det behagelig eller mistrives.

Skrevet

Min helsesøster sa at de ka sitte i høystol i korte perioder fra 6 mnd... Er veldig populært her i allefall:)

Skrevet

Når jenta mi var 6 mnd lot jeg henne få sitte under måltidene. Hun har alltid vært sterk i nakken og robust i kroppen, men vi har likevel vært forsiktige med å belaste ryggen hennes for tidlig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...