babybooooom-OG Alisha babyen.. Skrevet 20. juni 2007 #1 Skrevet 20. juni 2007 Kan man bruke dette setet på teutonia spirit s3 understellet? Noen som vet?
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 21. juni 2007 #2 Skrevet 21. juni 2007 Nei, det går desverre ikke... Det er kun britax som går på Teutonia, men Britax er veldig gode seter, da! Kommet veldig godt ut i test.
mammmamia ** Skrevet 21. juni 2007 #3 Skrevet 21. juni 2007 Du kan bare bruke Britax og Maxi Cosi på Teutonia :-)
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 21. juni 2007 #4 Skrevet 21. juni 2007 Maxi Cosi går ikke... Iallefall ikke på Prestige eller Spirit S3... Du må ha de små hakkene på undersiden...
mammmamia ** Skrevet 21. juni 2007 #5 Skrevet 21. juni 2007 Ikke på Prestige nei, men på Spiriten går det jo..! :-)
mammmamia ** Skrevet 21. juni 2007 #6 Skrevet 21. juni 2007 2007-modellen av Prestige, som heter Primus, kan også bruke Maxi Cosi forresten :-)
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 21. juni 2007 #7 Skrevet 21. juni 2007 Det har aldri jeg hørt om, men... Har du spiriten, mammamia?
mammmamia ** Skrevet 21. juni 2007 #8 Skrevet 21. juni 2007 Sjekk www.pingpong-online.com, der selger de adaptere til å bruke Maxi Cosi på understellene til de fleste Teutoniamodellene :-) Har ikke Spiriten selv nei, men har to venninner som har den, hvorav den ene har med Maxi Cosi Cabrio på, så det er jeg sikkert på at funker :-)
Baby79 Skrevet 21. juni 2007 #9 Skrevet 21. juni 2007 Jeg skrev inn et innlegg tidligere her, og der var det en som sa at BeSafe Izi Sleep har samme system som Maxi Cosi, og går til alle vogner som MC går på. Jeg har kjøpt Quinny Zapp og den passer til Maxi Cosi i følge bruksanvisninga. Jeg har også kjøpt BeSafe Izi Sleep, og det passer til Zappen. Du kan jo sjekke med en butikk og kanskje prøve det selv også, hvis de har både vogner og bilstoler.
babybooooom-OG Alisha babyen.. Skrevet 22. juni 2007 Forfatter #10 Skrevet 22. juni 2007 Tusen takk for svar...jeg har Be safe izi sleep setet, så det blir jo ikke aktuelt og kjøpe et nytt for min del..fikk setet i gave, liker det utrolig godt også..men jeg skal hente vognen imorgen i sverige, så da skal jeg høre med de der..vet at de har hatt andre nye adaptere i sverige som ikke finnes i norge..så kansje det kan gå...håper det =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå