Kondis som en murstein Skrevet 19. juni 2007 #1 Skrevet 19. juni 2007 Makan til makkverk da ;o) DEN største esken da eller... Mange som reagerer på størrelsen på esken sa damen bak disken så fint! Vel vel, godt det ikke er hele greia som skal oppi der ;o) *gruer meg allikevel*
fiona71*2pp Skrevet 19. juni 2007 #2 Skrevet 19. juni 2007 Huff ja eska ser redselsfull ut... Men æ har en så dårlig erfaring med spiral, at æ fikk gysning bare æ så overskrifta di... He he.. men det e da mæ! Så ikke vær redd, de fleste æ har snakka me syns det va bare en "scwopp" så va den på plass.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2007 #3 Skrevet 19. juni 2007 En ting jeg lurer på...må man ha respet for å få kjøpt spiralen, eller kan man bare gå å kjøpe den for så bestille time hos legen?
Kondis som en murstein Skrevet 19. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 19. juni 2007 Tror man må ha resept...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå