♥BergensJente m/ Keiser♥ Skrevet 19. juni 2007 #1 Skrevet 19. juni 2007 Vurderer sterkt å kjøpe en sånn.. Da tror jeg natten blir tryggere for småen, og jeg kan sove bedre..=o)
mamman te Vetle og Alma Skrevet 20. juni 2007 #2 Skrevet 20. juni 2007 vi begynte med babysafe for ca to mnd siden og er kjempeførnøyd:) Sover hele natten fordi om han våkner klarer han ikke styre så mye at han våkner ordentlig!
gammel røy Skrevet 24. juni 2007 #3 Skrevet 24. juni 2007 Vi brukte babysafe på snuppa vår fra hun var 4 mnd. til hun var 6. Hun hadde begynt å snu seg over på magen og var for liten til det (+ likte det ikke). Hun sov mye bedre med den. Vi sluttet da hun var 6 mnd. da fant vi ut at hun var stor nok til å ligge på magen. Hun spant veldig rundt i senga de første nettene da vi sluttet, men det gikk seg til. Brukte den også et par ganger da hun begynte å reise seg opp om natten og ikke kunne sette seg ned, men bare når hun hadde holdt på lenge og jeg var stuptrøtt. Hun måtte jo lære seg å sette seg selv og å klare å sove uten (tok et par uker før hun satte seg fint ned i sengen selv). Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå