Gjest Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 Hei Vi "snakket" litt sammen for en tid tilbake ang. pannen til sønnen din. Hvordan gikk det på helsestasjonen forrige uke? Fikk du mer klarhet i hva dette kan være?
mimmi`80 - 07 & 09 Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 prøv inne på januar 2007 klubben, der er det litt mindre forhold og innlegget ditt vil ikke bli "borte"
manonym Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 Hei! Nå er jeg her=) Har tenkt på deg også, tenkte jeg skulle skrive et innlegg til deg=) Det gikk så som så på HS.. Hodet har vokst så det er jo bra! Men hun var enig i at vi burde inn å få sjekket den bulen i panna, så legen som så på han skulle sende en henvisning til Haukeland sykehus. Har ikke fått noe svar fra Haukeland enda så lurer på om jeg skal ringe de for å sjekke... Fikk samtidig vite at den samme legen hadde sendt henvisning til samme sykehus etter 3 måneders kontrollen, uten å gi beskjed til meg!!! Holdt på å klikke... Det var pga av at legen synst han virket slapp i kroppen, mens fysio synst han var litt stiv.. Hvordan går det med dere da?? Dere skulle operere?? Må unnskylde meg, men ammetåka gjør sitt her i gården så husker ikke alt du skrev=)
Gjest Skrevet 20. juni 2007 #7 Skrevet 20. juni 2007 Hei Godt å høre at du ble tatt på alvor og henvist videre. Vi har fortsatt ikke hørt noe fra Rikshospitalet - har ringt flere ganger, uten at de får fortgang i vurderingen av bildene. Ikke så kjekt å gå rundt slik i uvisshet. Har funnet ut hva dette fenomenet heter - enkel kraniosynostose. Søk litt på nettet, så finner du noen bilder og litt å lese om det. "Rop" gjerne på meg når du vet mer ang. gutten din.
manonym Skrevet 20. juni 2007 #8 Skrevet 20. juni 2007 Takk det skal jeg gjøre! Og det må du gjøre også.=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå