MammaTilNicklas Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 Noen skal har vært eller skal til Cala Bona, Mallorca? Vi reiser 4. august og skal være i 14 dager. Noen andre som skal dit? Eller er det noen som har vært der, og kan fortelle hva de har av bleier og middagsmat til smårollinger??
bobby - nr 2 i juli Skrevet 18. juni 2007 #2 Skrevet 18. juni 2007 Har vært der, men det er nok 12 år siden... Er det på Sunwing-resortet dere skal? Vi var der og det var kjempefint. Veldig barnevennlig! De hadde et lite minimarked på hotellet, men mye kan jo ha blitt forandret siden da. Generelt er vel ofte bleier og barnemat dyrt på sånne sydensteder, så kanskje lurt å ha med endel.
mamma mia1. Skrevet 18. juni 2007 #3 Skrevet 18. juni 2007 Hei...vi skal der i sommer. Kommer den dagen dere reiser hjem. Jeg har vært der før jeg fikk baby...så tenkte ikke på det med bleier og mat. Har hørt at de skal ha norske middagsglass...men vet ikke helt sikkert. Ellers er det ett fint rolig sted for småbarnsfamilier....altså ikke noen diskoteker og slikt. Greit med gåavstand til neste by med større shoppingmuligheter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå